اخبار

استقبال ویژه بازدیدکنندگان از چهارسوق مالی پارسیان در اولین روز نمایشگاه صنعت مالی

استقبال ویژه بازدیدکنندگان از چهارسوق مالی پارسیان در اولین روز نمایشگاه صنعت مالی

در اولین روز برپایی پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی(بورس، بانک و بیمه)، غرفه چهارسوق مالی پارسیان مورد توجه و بازدید مسئولین، مدیران و صاحب نظران صنعت مالی کشور قرار گرفت و شاهد استقبال بازدیدکنندگان بود.

 به گزارش روابط عمومی گروه مالی پارسیان؛ غرفه چهارسوق مالی پارسیان که به همت گروه مالی پارسیان و با حضور بانک و شرکت های عضو گروه شامل تامین سرمایه لوتوس، بیمه پارسیان، کارگزاری پارسیان، لیزینگ پارسیان، صرافی پارسیان و اتکایی آوای پارس و با ارایه مجموعه ای کامل از خدمات مالی در کشور شکل و شمایل خاصی یافته است با حضور دکتر رفیعی مدیرعامل گروه و مدیران عامل برخی از این شرکت ها پذیرای مسئولین و مدیران حوزه های مختلف صنعت مالی کشور بود.

در این دیدارها، گفتگوهای صمیمانه ای فیمابین مدیران عامل شرکت های عضو گروه مالی پارسیان و مدیران و مسئولین بازدیدکننده صورت پذیرفت و درخصوص همکاری های مختلف و آخرین دستاوردهای حوزه مالی تبادل نظر شد.

شایان ذکر است پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی(بورس، بانک و بیمه) از تاریخ ۱۶ لغایت ۱۹ خرداد ماه ساعت ۸ الی ۱۵ با حضور فعالان صنعت مالی کشور میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان به این صنعت می باشد.