اخبار

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پارسیان

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه پارسیان

مجمع عمومی عادی سالانه بیمه پارسیان صبح روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ با حضور نزدیک به ۸۴ درصد سهامداران این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ مجمع عمومی عادی سالانه شرکت جهت بررسی و تصویب صورت های مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ با حضور ۸۴ درصد از سهامداران، نماینده‌های بیمه مرکزی، سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس قانونی شرکت به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

بر اساس این گزارش در ابتدای جلسه هادی اویارحسین نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان ضمن تبریک بیست سالگی این شرکت و قدردانی از تلاش های کارکنان و همراهی سهامدارن به تشریح عملکرد این شرکت در سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ پرداخت و ضمن ارایه روند رشد شرکت در سال های اخیر به اهداف شرکت در جهت افزایش سرمایه گذاری، سودآوری و تحول دیجیتال و بهبود فرآیندها و روند رو به رشد و توانگری شرکت اشاره نمود و در پایان ابراز امیدواری کرد با حمایت سهامداران و تلاش مضاعف کارکنان، شرکت بیمه پارسیان همچنان در صنعت بیمه کشور به عنوان یکی از توانمندترین شرکت ها، جایگاه خود را ارتقا بخشد.

در ادامه جلسه گزارش حسابرس و بازرس قانونی به استماع سهامداران رسید و به سوالات مطرح شده سهامداران پاسخ داده شد.

در پایان مجمع عمومی عادی سالانه ضمن تصویب صورتهای مالی، ۱۵۰ ریال سود نقدی به سهامداران تقسیم، که با توجه به مبلغ کل سود شرکت مابقی آن جهت افزایش سرمایه شرکت منظور شد. همچنین موسسه تدوین و همکاران به عنوان حسابرس مستقل و بازرس قانونی اصلی و موسسه هوشیار ممیز به عنوان حسابرس و بازرس قانونی علی البدل و روزنامه اطلاعات به عنوان روزنامه کثیرالانتشار انتخاب شدند.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(ص) خاتمه یافت.